Dzisiaj jest: 19.4.2021, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Ogłoszenie:

Wywóz gruzu Wrocław

dodano: 2021.03.31 ważne do: 2022.03.31 wyświetleń: 6
Szczegóły ogłoszenia:
Transportowanie gruzu oraz innych śmieci remontowych, budowlanych oraz zielonych, to nasza branża. Od wielu lat we Wrocławiu oraz jego najbliższych pobliskich gminach oferujemy wywóz gruzu Wrocław oraz gospodarowanie innymi odpadami - zarówno dla zainteresowanych przedsiębiorstw jak również kontrahentów prywatnych. Podpisujemy umowy na dostawę oraz wywóz śmieci, a także wynajmujemy oraz dzierżawimy kontenery na gruz Wrocław - jeśli zachodzi taka potrzeba. Wolno u nas wynająć kontener, a w następnej kolejności opróżnić go we własnym zakresie, ale nasze specjalistyczne pojazdy oraz doświadczeni pracobiorcy są w stanie w bardzo korzystnej cenie obsłużyć Państwa potrzeby kompleksowo - od dostawienia pojemnika na dokładny adres, aż po jego wymianę na śmiały oraz zgodną z przepisami utylizację śmieci.
Wystarczy skontaktować się z nami mailowo bądź telefonicznie, żeby uzyskać wszelkie szczegółowe informacje dotyczące tego, jakie mamy kontenery na gruz Wrocław, a także złożyć od razu zamówienie na wywóz gruzu Wrocław. Zachęcamy do kontaktu też osoby przygotowujące się do sezonowych prac ogrodniczych - nasze kontenery bardzo dobrze nadają się do gospodarowania odpadami zielonymi, takimi jak liście, gałęzie, darnina czy ziemia ogrodowa. Mamy odpowiednie pozwolenia oraz współpracujemy z lokalnymi sortowniami śmieci oraz składowiskami odpadów, gdzie na koniec trafiają śmieci wszystkich naszych kontrahentów. Ewidentnie na wszystko zapewniamy pełną dokumentację.
Kontakt
Wywóz gruzu Wrocław
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.